hale magazynowe

BUDOWA HAL MAGAZYNOWYCH

Hallsystem specjalizuje się w budowie hal magazynowych różnego przeznaczenia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży realizujemy  sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne. Hale magazynowe naszej produkcji tworzą solidne i wytrzymałe na warunki atmosferyczne konstrukcje.  

Budowę hal magazynowych realizujemy na terenie całego kraju. 

Korzystając z naszych usług zyskujesz:

– konkurencyjne warunki realizacji inwestycji,
– gotowe i sprawdzone rozwiązania, z których korzysta wiele firm,
– lekkie konstrukcje, niewymagające solidnych, głębokich fundamentów,
– możliwość dowolnego dopasowania proporcji i układu hali magazynowej,
– niskie koszty eksploatacji budynku.

Nowoczesne Hale magazynowe
budowane z hallsystem

Usługi budowy hal magazynowych realizujemy na terenie województwa świętokrzyskiego (w miastach takich jak: Starachowice, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko-Kamienna, Jędrzejów, Staszów, Końskie, Sandomierz, Pińczów, Opatów, Busko-Zdrój) oraz na terenie całej Polski.

budowa hali magazynowej

Projekt hali magazynowej

Bardzo ważną sprawą w projektowaniu hali magazynowej jest jej docelowe przeznaczenia. Dokładna analiza celu, jaki ma spełniać wybudowana hala magazynowa daje nam pewność, że nic nie zostanie pominięte w fazie realizacji inwestycji. Bardzo ważnym czynnikiem jest sposób składowania towaru w hali magazynowej, gdyż determinuje on wymiary hali oraz ergonomie jej wnętrza. Bardzo ważną kwestią jest zastosowanie odpowiednich zabezpieczeń przeciwpożarowych zgodnie z regulacjami prawnymi. Wszystkie powyższe czynniki sprawiają, że cały etap projektowy jest poprzedzony wnikliwą analizą potrzeb inwestora.

Cena hali magazynowej

Ceny hal magazynowych w Hallsystem są zależne od bardzo wielu czynników. Należy je podzielić na koszty projektowe oraz odpowiednich pozwoleń, koszty materiałów, oraz koszty budowy. Koszt budowy hali magazynowej w Hallsystem wykonujemy w oparciu o projekty budowlane oraz na podstawie koncepcji hali, uzyskanej od inwestora. Przystępując do budowy hali powinniśmy zawsze mieć na uwadze fakt, iż w trakcie realizacji inwestycji, może dojść do zmiany zadeklarowanej przez wykonawcę ceny inwestycji. Na zmianę kosztów budowy mogą mieć wpływ dodatkowe prace, których ani inwestor nie przewidział w projekcie.

Przykładowe Realizacje
Hal magazynowychy