O nas

Specjalność HALLSYSTEM to projektowanie, produkcja, montaż oraz obudowa hal stalowych i innych obiektów o konstrukcji stalowej dla potrzeb przemysłu, handlu czy sektora usług. Stawiamy duży nacisk na kontakt z klientem, dzięki czemu zawsze jesteśmy w stanie zaoferować najbardziej optymalne rozwiązanie technologiczne, architektoniczne jak i cenowe. Dzięki wysoko wykwalifikowanym ekipom spawaczy i montażystów oraz zastosowaniu nowoczesnego sprzętu, firma może zagwarantować solidność, terminowość jak również profesjonalizm przeprowadzanych prac. Posiadamy halę produkcyjną z bogatym zapleczem sprzętowym, gdzie wykonujemy elementy konstrukcji przed ich montażem na budowie. Zapewniamy również dogodne formy płatności oraz niewygórowane ceny, dzięki czemu zdobyliśmy już poważanie wśród wielu klientów na terenie całego kraju.

NASZA FIRMA W LICZBACH

0
Lat na rynku
0
Osób z pasją
0 +
Zrealizowanych hal

dlaczego hallsystem

Doświadczenie

Hallsystem to zespół projektantów i inżynierów oraz montażystów zarządzanych przez doświadczonych kierowników budowy. Własny zespół oraz sprawne współpraca wszystkich działów sprawia, że z sukcesem realizujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty.

Jakość materiałów budowanych

Kluczowe znaczenie przy realizacji każdej inwestycji budowy hali mają materiały budowlane. Ich jakość to nie tylko trwałość konstrukcji na lata ale także bezpieczeństwo użytkowników. Dlatego współpracujemy tylko z renomowanymi dostawcami i producentami materiałów budowlanych.

Sprawdzone rozwiązania

Cały proces budowlany realizujemy w oparciu o projekty dopasowane do indywidualnych potrzeb Inwestorów biorąc pod uwagę własne "know-how". Wszystkie nasze realizację opieramy na dotychczasowym doświadczeniu w budowie hal. Krok po kroku kompleksowo realizujemy cały proces budowlany

Gwarancja i serwis

Wszystkie nasze inwestycje objęte są gwarancją. Cały proces budowy jest realizowany przez naszą firmę dzięki czemu nie ma ryzyka dzielonej odpowiedzialnośći za błędy w realizacji poszczególnych etapów inwestycji.

nasi partnerzy