hale produkcyjne

BUDOWA HAL pRODUKCYJNYCH

Hallsystem specjalizuje się w budowie hal produkcyjnych różnego przeznaczenia.  Wykorzystując naszą  wiedzę i doświadczenie, proponujemy hale produkcyjne najlepiej dopasowane do potrzeb danego inwestora. Dobieramy odpowiednie gabaryty oraz układ obiektu   aby wykorzystać powierzchnię w celu zapewnienia sprawnego procesu produkcji. Wiemy, że kwestią kluczową w procesie budowy hali produkcyjnej jest zrozumienie specyfiki działalności inwestora.  Budynek musi gwarantować wytrzymałość w eksploatacji oraz zapewnić bezpieczeństwo procesów produkcyjnych. Hallsystem gwarantuje pełne wsparcie na każdym etapie realizacji realizacji inwestycji.

 

Nowoczesne Hale produkcyjne
budowane z hallsystem

Usługi budowy hal produkcyjnych realizujemy na terenie województwa świętokrzyskiego (w miastach takich jak: Starachowice, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko-Kamienna, Jędrzejów, Staszów, Końskie, Sandomierz, Pińczów, Opatów, Busko-Zdrój) oraz na terenie całej Polski.

budowa hali produkcyjnej

Projekt hali produkcyjnej

Bardzo ważną sprawą w projektowaniu hali produkcyjnej jest dokładna analiza potrzeb inwestora oraz specyfiki i rodzaju procesu produkcyjnego. Rodzaj produktu oraz technologia jego wytwarzania determinują decyzje dotyczące określenia gabarytów hali produkcyjnej, jej wyposażenia oraz rodzaju wykonania. Projekt hali produkcyjnej jest bardziej zaawansowany od hal magazynowych choćby z powodu suwnic pomostowych czy żurawi warsztatowych generujących dodatkowe obciążenia statyczne i dynamiczne na konstrukcję nośną hali.

Cena hali produkcyjnej

Koszt realizacji budowy hali produkcyjnej zawsze ustalany jest indywidualnie. Wynika to z tego, że na cenę konstrukcji wpływa wiele czynników takich jak: przeznaczenie obiektu, jego wymiary i kształt, liczy i rodzaju stolarki, bram czy choćby elementów dedykowanych takich jak np.: suwnice. Duży wpływ na ostateczny koszt budowy mają też przepisy przeciwpożarowe i bezpieczeństwa pracy. Wszystko to sprawia, że wycena realizacji inwestycji budowy hali produkcyjnej wymaga spotkania z inwestorem i dokładnym omówieniu i analizie jego potrzeb i specyfiki produkcji.

Przykładowe Realizacje
Hal produkcyjnych